Štěňata

POZDRAVY OD ŠTĚŇAT Z DOMOVŮ.

30.05.2013 16:41
RONÍK: ajuska-strakatypes.rajce.idnes.cz/Strakate_radeni_-_Ronik_s_Ajkou/#P5270486.jpg   Laja:   Roník:   Kesinka:   Atrej:   Šerýk, alias Tim.  

VRH "A"

13.02.2013 13:00
<iframe width="560" height="315" src="//www.youtube.com/embed/hOPTXH2Q8Cg?list=UUDX6Xf3wXIZvrW6LZVpbnvA" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>     catja.rajce.idnes.cz/4_den_zivota./ catja.rajce.idnes.cz/Stenata/ catja.rajce.idnes.cz/Kata_vrh_A/ Videa:...

 

Trénink na štěně:

* Vylij studenou vodu na koberec a proběhni se tudy bosky a potmě.
* Hned po probuzení se postav do deště (zůstaň tam tak dlouho, dokud bude tma) a usilovně opakuj "Hodný pejsek, čůrej pospěš si, dělej."
* Vyválej své nejlepší oblečení v psích chlupech. Pro světlé oblečení použij tmavé chlupy, pro tmavé oblečení zase světlé. Kromě toho nech pár chlupů (na barvě nezáleží) zaplavat zahřívací kolo v ranní kávě.
* Hraj si s mokrým oslizlým tenisákem, nech si ho párkrát sklouznout po obličeji.
* Sprintuj v ponožkách sněhem přes dvůr, abys rychle zavřel branku do zahrady.
* Vysyp kolem sebe koš čistého, vyžehleného prádla a roztahej to po celém domě.
* Vyskoč z křesla těsně před koncem svého oblíbeného televizního pořadu a upaluj ke dveřím s křikem: "Ne, ne, udělej to až venku." Zmeškej konec tohoto pořadu.
* Nechej své špinavé spodní prádlo ležet v obýváku, protože tam je pes stejně donese. Zejména pokud budeš mít zrovna návštěvu.
* Vylej ráno na podlahu čokoládový puding a teprve až příjdeš z práce tak to smíš uklidit.
* Vezmi šroubovák a vrtej dírky do nohou jídelního stolu - štěně zde bude zanedlouho pokračovat.
* Na procházce nesmíš jít po chodníku, ale křížem krážem přes bláto a louže. Dbej na to, abys měl kalhoty a boty pořádně špinavé.
* Vezmi teplou a měkoučkou deku ze sušičky na prádlo a zabal se do ní. Přesně tento pocit budeš mít, až ti tvoje štěně usne na klíně.

 

(Kopírované z  facebooku  :-D)